Veebilehe optimeerimine otsingumootoritele

Sinu äri või, mis tahes teave, mida soovid internetis avaldada peab olema otsingumootorites leitav. Tõsta lehe külastatavust märkimisväärselt ning suurenda seeläbi müüki!

Miks on veebilehe optimeerimine tähtis?

Nähtavus Google’s

SEO tähendab otsingumootoritele optimeerimist, mis suurendab veebilehe liiklust, nähtavust potentsiaalsetele klientidele ja partneritele. Optimeeritud kodulehte näidatakse otsingutulemustes eespool, kui potentsiaalne klient või tulevane koostööpartner uurib mingit toodet või teenust märksõna kaudu. Lihtsamalt öeldes on see veebilehe töötlemine sedamoodi, et see meeldiks otsingumootorile, millel on omakorda ülesandeks leida kõige paremad vastused kasutaja küsimustele. Tänapäeval on kõige populaarsemaks otsingumootoriks Google.

Miks veebileht vajab SEO’d?

Interneti kasutamine on muutunud juba igapäevaseks. Kaasaegne, hästi toimiv ning kvaliteetse disainiga veebileht on Sinu ettevõtte visiitkaart Internetis. Sul võib olla kõige vägevam koduleht, aga mis kasu sellest on, kui keegi sinna ei satu? Just seetõttu on otsingumootorile optimeeritud koduleht äärmiselt oluline, sest see aitab veebilehe positsiooni, näiteks Google´s, esile tõsta.

Kuidas me seda teeme?

Oled mures, et sinu veebilehte ei märgata? Oleme leidnud lahenduse, et Sinu veebileht ja sisu nähtavaks tuua! See kõik on väga lihtne, ütle meile ainult märksõna ning me optimeerime need veebilehesiseselt ära. Selliselt tõstame orgaanilist liiklust kuni 80% ning veebilehe külastuste arv tõuseb märkimisväärselt.

Huvitavad faktid SEO-st mida peaksite teadma

Otsingut tehakse Googles ühe sekundi jooksul

%

Kasutajatest eirab tasulisi reklaame ja orgaanilised lingid saavad 70% kõigist klikkidest

%

Veebikogemustest algab otsimootoriga

%

Kasutajatest lahkub lehelt, kui laadimine võtab rohkem kui 3 sekundit

Võta meiega julgelt ühendust ning CryberIT annab endast parima, et Sinu ettevõtet Googles paremini nähtavale tuua!

13 + 7 =